Lajme

E nxorri në rrugë të lypte, ja 50-vjecarja që rrëmbeu 12-vjeçarin në Tiranë

Zbardhet identiteti i 50-vjeçares që rrëmbeu 12-vjeçarin në Tiranë dhe e nxorri në Sarandë për të lypur. Policia ka treguar se autorja është Bukuroshe Muharremi, banuese në Sarandë.

Ka qenë babai i të mitur që ka bërë denoncimin në media, ku fatmirësisht qytetarët, si edhe organet kompetente u vunë në lëvizje e duke bërë të mundur gjetjen e tij. Ai kishte humbur që më 4 korrikk, ku kishte dalë nga banesa e tij në Bathore, për t’u gjetur 3 ditë më pas teksa lypte në rrugë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button