Show-Biz

Dje qante, sot gëzon beqarinë, Fifi përplaset keq me ndjekësin

Pas disa ditësh që qante për dashurinë që humbi, Fifi vjen me një video ku duket mjaft e lumtur, ku sipas saj po e shijon beqarinë. Këtë video, shumë ndjekës nuk e kanë pranuar.

Kur e kupton që je single dhe munesh me bo çka don pa dhon llogari”, shkruan Fifi, ndërsa vijnë komentet:

Ta paska bërë 8 me 2 e ti gjithë diten qaje për të, po ça di ti si është dashuria? Deri dje e ke mbush barkun me brum e gullasha, po ik se s’di asgjë.

Pse më fal ti haver je rrit me tartar dhe kallamar? Hallall”, i përgjigjet Fifi.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button