Lajme

Rrebeshe shiu dhe breshër, Elbasani, nën “pushtetin” e ujit

Elbasani u përfshi pasditen e kësaj të shtune nga rrebeshe shiu dhe breshër.

Për shkak të reshjeve të dendura, disa rrugë u përmbytën dhe u vendosën “nën pushtetin” e ujit. Për rrjedhojë, qarkullimi në qytet u vështirësua.

Meteorologët kanë parashikuar që kjo fundjavë të jetë pak më e freskët, e shoqëruar nga vranësira dhe reshje të herëpashershme.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button