Show-Biz

Hakmarrëse”! Ish- e dashura e Rinianit do jetë pjesë e “Për’puthen” 3

Një ish-partnere e Rinianit ka dalë në skenë, e cila pretendohet se është ish-partnerja e tij, ka marrë pjesë në audicionet e “Për’puthen 3”.

Riniani është takuar me të në audicion dhe duket se ishte një takim i sikletshëm nga të dyja palët. Kujtojmë se Rinani, pas daljes nga “Për’puthen”, ka gjetur dashurinë e jetës. Shumë konkurrentë kanë pasur fat si Riniani, dhe shumë të tjerë janë beqarë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button