Lajme

Aksidenti Levan- Tepelenë, shoferi ishte i përgjumur, familja po kthehej nga Greqia

Detaje të reja kanë dalë nga aksidenti që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Levan-Tepelenë. Për pasojë u aksidentua shoferi i makinës, kryefamiljari, i cili është jashtë rrezikut për jetën. Mësohet se familja po kthehej nga Greqia për në Patos dhe dyshohet se ka qenë përgjumja shkaku pse 45-vjeçari humbi kontrollin e makinës.

Sipas informacioneve të para, gruaja dhe dy fëmijët fatmirësisht nuk patën dëmtime. Ata të gjithë janë në spital, ku po marrin kontrollet e nevojshme.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button