Lajme

Çmenduri! Finalja Euro2020, Anglia shënon golin e parë në minutën e tretë

Po zhvillohet në stadiumin “Wembli” finalja e shumëpritur e Euro2020, ku përballë njëra tjetrës janë Anglia dhe Italia.

Ndërkohë në vetëm 3 minutat e para të fillimit të ndeshjes, Anglia ka shënuar golin e parë duke vënë nën presion Italinë.

Festë e madhe në Wembley, ku është i mbushur me tifozë anglezë. Tani Italisë i duhet të reagojë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button