Lajme

Nga Tirana e mbushur me turistë, kryeministri Rama publikon pamjet

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm në Facebook një video nga Tirana, e mbushur me turistë. Kreu i qeverisë ka shkruar se kryeqyteti është i hapur për turistët.

“MIRËMËNGJES

dhe me Tiranën e Shqipërinë që është e hapur për turistët, ju uroj një të dielë çlodhëse”, shkruan kreu i qeverisë.

Edi Rama ka fituar sërish mandatin e tretë të qeverisë. Në shtator do miratohet qeveria e re.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button