Lajme

Plazh publik në Ksamil, policia “zhduk” shezlonët e vendosura nga hotelet, pushuesit nuk do paguajnë më

Policia ka nisur aksion mëngjesin e kësaj të marte në Ksamil, duke hequr shalzonët e vendosura nha hotelet. Kjo do të thotë se në këtë zonë do ketë më shumë plazh publik dhe nuk janë të detyruar që të paguajnë për të pushuar.

Ky aksion ka zgjatur për pak minuta, duke sjellë shqetësim për qytetarët. Por, pas pak minutash, pushimet vijuan normalisht. Ndërkohë që ky aksion vjen pas sherrit që përfundoi në vdekjen e 4 personave në Velipojë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button