Show-Biz

Si dy pika uji! Antonela e “Përputhen” na prezanton me motrën

Antonela Berisha u bë e njohur për publikun përmes pjesëmarrjes së saj në “Për’puthen”. Më pas ajo arriti të zinte një vend të rëndësishëm në televizion si bashkë prezantuese e “Top Arena” në Top Channel.

Së fundmi, Antonela na ka prezantuar me motrën e saj dhe dukshëm kuptohet ngjashmëria që ka me të.

Në rrjetet sociale ish-konkurrentja ka publikuar një fotografi të motrës duke I lënë të gjithë të habitur.

“A keni dhe ju një motër kaq të bukur sa unë?”, ka shkruar Antonela sipër fotografisë ku motra e saj, emrin e së cilës ende nuk e ka zbuluar. Kujtojmë se Antonela doli e vetme nga Për’puthen pavarësisht se gjatë emisonit shfaqi hapur preferencën e saj për Mevlanin dhe më pas për Atdheun.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button