Show-Biz

“Aq e pangopur jam me ty sa më duket sikur…”, E veshur nuse, Rezarta ka disa fjalë zemre për Ermalin

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha pas 17 vitesh së bashku vendosën të kurorëzoheshin në një ceremony të vogël në një anijë ne Vlorë.

Pak më parë Rezarta ka publikuar foton e pare e veshur me fustan nuserie dhe i ka bërë një dedikim mjaft romantik dashurisë së saj.

Ma kujtojnë të afërmit se sa vite jemi sëbashku, sepse mua më duket sikur të dashuroj nga dje, aq e pangopur jam me ty… Ti dua aq shumë dhe ato 3 thinjat e reja që të kanë dalë, edhe ato pak flokë që po të bien dhe ti i ke aq problem! Unë ti dua…Të dua dhe kur më nevrikos…Edhe ankohesh për vonesat e mia…Të dua për babin që je me princeshën e shtëpisë tonë”,-shkruan ajo.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button