Bota

E rëndë në SHBA! Reperi vritet me 12 plumba teksa bënte video live në Instagram

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Los Angles në SHBA. Mësohet se reperi Red Boy është vrarë nga persona të panjohur në momentin kur ishte live në Instagram.

Viktima, 21-vjeç, në momentin e vrasjes po bisedonte me një mik në rrjetin social, kur paprimtas janë dëgjuar të shtëna pas të cilit ai nuk arrit të fliste më.

Daily Mail shkruan se i riu u qëllua me 12 plumba, që sipas policisë, vrasja ka të bëjë me mosmarrëveshjet midis bandave.

Në fotot e tij në rrjete sociale, reperi shpesh herë pozonte me armë dhe me objekte të tjera të ngjashme.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button