Show-Biz

Ka nisur të punojë në lokal që 16-vjeçe, Fifi tregon rrogën e parë që ka marrë

Këngëtarja nga Kosova, Fifi ka treguar për herë të parë, për punën e saj të parë. 27-vjeçarja ka treguar se në fillimet ajo punonte në lokalet e Prishtinës si këngëtare dhe rroga nuk ishte aspak premtuese. Ajo ka treguar se ka marrë 10-35 euro për performancat që ofronte, që për të mjaftonin.

Këtë informacion, këngëtarja e dha në një bashkëbisedim me fansat në Instagramstory.

16 vjeçe dhe kam kënduar në kafet e vogla në Prishtinë. Herë me kitarë, herë me tastierë dhe më e bukura është që ka pas raste kam marrë 10 euro për performancën e më shumë 35 euro në atë kohë. Dhe ndjehesha njeriu më me fat në botë se po e fitoja me djersë”, është përgjigjur Fifi.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button