Lajme

E rëndë në Kosovë! Përplasen 3 makina, plagosen 7 persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kosovë, në rrugën Prishtinë-Podujevë. Mediat kosovare shkruajnë se në aksident janë përfshirë tri automjete dhe për pasojë shtatë persona kanë mbetur të lënduar.

Mësohet se policia është në vendin e ngjarjes duke zbardhur shkaqet e aksidentit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button