Lajme

Aksidenti në Vlorë, përplasen katër makina në Lungomare

Katër makina u përfshinë në një aksident në Vlorë, por fatmirësisht ngjarja nuk pati pasoja në njerëz.

Në perplasje jane përfshirë një makinë tip “Golf”, një “Benz”, një “BMW” dhe një “Renault”.

Policia tha se ngjarja ka ndodhur në rrugën Transballkanike rreth orës 21:15.

Drejtuesit e makinave nuk kanë pësuar lëndime, ndërsa policia kreu hetimet në vendin e ngjarjes për të sqaruar rrethanat e aksidentit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button