Lajme

“Debil lind, nuk bëhesh”, Spahiu ka një mesazh për Lulzim Bashën

Fjalimi i Lulzim Bashës në Kuvendin Kombëtar, nuk ironizuar nga Kreshnik Spahiu. Ky i fundit është ndalur tek deklarata e kryedemokratit, se PD edhe pse humbi, ka dalë me kokën lart.

Humbësi i përjetshëm në PD, po analizon pse fitoi PS. Debil lind, nuk bëhesh”, nëvizon Spahiu në një postim në rrjete sociale.

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha gjatë fjalës së tij në Kuvendin Kombëtar përsëriti edhe një herë se 25 prilli ishte një masakër zgjedhore, ku paratë e drogës dhe të krimit u përdorën për të blerë vota.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button