Show-Biz

Më pëlqen si këngëtare”, Fationi rregullon marrëdhënien me Melisën

Marrëdhënia mes Fationit dhe Melisës duket se është rregulluar. Ish- konkurrenti në një intervistë për “Natë Vere”, u pyet për Melisën dhe habiti me komentin që dha për të. Kësaj here, ai i bëri një kompliment ish-konkurrentes, duke u shprehur se i pëlqen si këngëtare.

I uroj suksese. Tani të themi të drejtën nga të gjithë këngëtarët që kanë dalë aty Melisa është më e hajrit. Më pëlqen si këngëtare”, tha ai.

Kujtojmë se gjendja mes tyre në emision ka qenë shumë e tensionuar. Fationi e akuzonte se po tallej me të gjithë djemtë, që tani mbrapa kuptuam se ka folur me argumente. Por si duket, këto gjëra janë lënë shumë pas. Tashmë Melisa është në një lidhje dashurie me Andin.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button