Lajme

Digjet makina gjatë natës në Krujë, flakët përfshijnë edhe një kioskë aty pranë

Një makinë është shkrumbuar nga zjarri në Krujë. Ngjarja ka ndodhur pas mesnatës, ku sipas policisë, është djegur mjet tip “Golf”, në pronësi të 24-vjeçarit S. Sh.

Policia njofton se si pasojë e zjarrit ka marrë flakë dhe një kioskë që ndodhej në afërsi të mjetit, nga e cila ka vetëm dëme materiale.

Krujë/Informacion paraprak

Më datë 18.07.2021, rreth orës 01:20, në Krujë, ka rënë zjarr dhe është djegur mjeti tip “Golf”, në pronësi të shtetasit S. Sh., 24 vjeç, banues në Krujë.

Si pasojë e zjarrit ka marë flakë dhe një kioskë që ndodhej në afërsi të mjetit, nga e cila ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të zjarrit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button