Lajme

Përfshihet nga flakët makina në Cërrik, s’ka të lënduar

Një makinë është përfshirë nga flakët në aksin rrugor Cërrik-Gostimë.

Mjeti tip “Volswagen” me drejtues shtetasin A. H., 56 vjeç, ka marrë flakë në ecje e sipër dhe si pasojë, mjeti është djegur pjesërisht në pjesën e përparme.

Nga raportimet e deritanishme, nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale. Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 18.07.2021, rreth orës 14:00, në aksin rrugor Cërrik – Gostimë, në fshatin Malasej, mjeti tip “Volksëagen”, me drejtues shtetasin A.H., 56 vjeç, banues në fshatin Gjyralë, Cërrik, në ecje e sipër ka marrë zjarrë dhe për pasojë mjeti është djegur pjeserishtë në pjesën e përparme.

Nuk ka dëme në njerëz por vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për dokumentimin e plotë të rrethanve të ngjarjes.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button