Sport

Dita e vendimit”, Ronaldo ka një mesazh për fansat e tij

Cristiano Ronaldo dhe e ardhmja e tij tek Juventusi është një pikëpyetje. Portugezi nuk është aspak i kënaqur atje, gjë që u thellua edhe me humbjen e Champions Leagues. Tashmë ai ka disa oferta, por përgjigja e tij po vonon.

Orët e fundit ai ka publikuar një foto në Instagram, që pozon në një makinë luksoze.

Në përshkrimin e fotos, ai shkruan: “Dita e vendimit”. Nuk dihet nëse kjo ka të bëjë me të ardhmen e tij në futboll.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button