Lajme

E rëndë në aksin Tiranë- Elbasan, digjet totalisht një makinë në ecje

Mëngjesin e sotëm është djegur një makinë, në tunelin e aksit rrugor Tiranë-Elbasan. Sipas informacioneve, makinë është djegur totalisht, ndërsa fatmirësisht ka vetëm dëme materiale.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në dalje të tunelit, dhe në vendngjarje kanë mbërritur zjarrfikëset dhe policia për hetimin e shkaqeve të ngjarjes.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button