Lajme

Fushë-Krujë/ Përfshihet nga flakët një automjet në afërsi të një pike karburanti, digjet aksidentalisht edhe një mjet tjetër

Një automjet është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në Fushë-Krujë.

Sipas burimeve ngjarja ka ndodhur në fshatin Luz, në afërsi të një pike karburanti ku automjeti i tipit “Ford”, që ishte i parkuar është përfshirë nga flakët. Si pasojë e flakëve është djegur dhe një mjet tjetër tip “Volkswagen” i parkuar në afërsi të tij.

Deri më tani nuk raportohen për të plagosur, por vetëm dëme material ndërkohë grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të zjarrit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button