Lajme

Përfshihet nga flakët një banesë në Milot, nuk ka të lënduar në njerëz

Në orët e vona të mbrëmjes së mërkurës, një banesë është përfshirë në zjarr. Mësohet se zjarri ka rënë rreth orës 23.45 në Milot, Kurbin në banesën e shtetasit M.C, ku ka vetëm dëme materiale.

Menjëherë kanë shkuar në vendngjarje shërbimet e Policisë dhe zjarrfikëses. Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button