Lajme

Tokat e qëndisura në Përmet”, Rama admiron punën e qytetarëve në Gosnisht

Kryeministri Edi Rama ka publikuar së fundmi një foto në Facebook, ku shihen tokat e punuar në një fshat të Përmetit. Kreu i qeverisë, përmes kësaj fotoje, ka vlerësuar punëtorët e kësaj zone.

“MIRËMËNGJES

dhe me një copëz parajse të Shqipërisë, nga tokat e qendisura me punën e palodhur të njerëzve në Gosnisht të Përmetit, ju uroj një ditë të mbarë ”, shkruan kreu i qeverisë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button