Lajme

Festë madhështore për 60-vjetorin, Barac Obama ka bërë gati listën me të ftuarit VIP

Barack Obama po planifikon një festë për 60 vjetorin e lindjes në rezidencën e tij prej 11 milionë dollarësh, me të ftuar VIP. Emra të mëdhenj si Oprah Winfrey dhe George Clooney tashmë kanë marrë një ftesë për t’u bashkuar me ish -presidentin.

Mysafirëve iu është kërkuar të testohen kundër Covid-19. Ish presidenti amerikan mbush 60 vjeç me 4 Gusht.

10 vite më parë, kur bëri 50 vjeç, Presidenti i atëhershëm Obama priti një numër të ftuarish të famshëm në Shtëpinë e Bardhë, përfshirë Oprah Ëinfrey, Jay-Z, Stevie Wonder, Tom Hanks.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button