Lajme

Tentoi të lidhë kabllot elektrikë të këputur, 59-vjeçarin në Vlorë e zë korrenti, ndërron jetë

Një 59-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në Vlorë, pasi ra në kontakt me rrymën elektrike.

Me një njoftim për mediat, Policia bën me dije se ngjarja u regjistrua në vendin e quajtur “Ish Uzina e Llampave”, ku 59-vjeçari me inicialet Y. B., duke tentuar të rilidhë disa kabllo elektrike të këputura, në oborrin e banesës së tij, dyshohet se e ka zënë korrenti.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button