Show-Biz

A është në një lidhje? Sara e Për’Puthen flet pa “dorashka”

Ish-konkurrentja e ‘Përputhen’, Sara Malaj është komentuar shumë gjatë për ndarjen nga Atdheu

Mirëpo së fundmi ajo ka bërë me dije në Instagram së është në një lidhje.

A je single apo në lidhje”, i shkruan një fans, ku Malaj përgjigjet: “E zënë dhe e lumtur”, pa treguar asnjë detaj tjetër për të gjithë ata që mund të jenë kuriozë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button