Show-Biz

Dikur armike, Jasmina bën deklaratën e papritur për Sarën dhe na habiti

Lufta” mes dy ish-konkurenteve të Përputhen, Sara dhe Jasmina duket se ka ekzistuar vetëm para kamerave. Së fundmi, vajzat publikuan një foto në “InstaStory” ku Sara shkruan se i mungon Jasmina dhe ndjekësit kanë mbetur të habitur.

Kujtojmë se edhe më herët, ky ndryshim i papritur i ka bërë përshtypje ndjekësve, të cilët i kanë pyetur shpesh dy vajzat. Ndaj, Jasmina ka dhënë njëherë e mirë një përgjigje për marrëdhënien e tyre “të çuditshme”.

“Unë kisha një pyetje. Si fillim je nona vetë, por ti me Sarën sikur ishe zenë, nuk flisje, tani bashkë në foto.”- i shkruan ndjekësi.

A mundem unë të kem të drejtën të zihem e pajtohem me dikë? Po, e kam.

Sa jam e papjekur aq jam edhe e llogjikshme. Papjekuria sjell veprime dhe fjalë të nxituara, llogjika sjell zgjidhje.

Unë ja gjeta anën edhe @iamsaramalaj, më falni që “ju preva në besë.”- i është përgjigjur Jasmina

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button