Rajoni

E rëndë në Greqi, djali qëllon me thikë babanë e tij, policia: Ishte përdorues droge

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi një ditë më parë. Mësohet se një person ka qëlluar për vdekje babanë e tij, teksa ai flinte gjumë. Mediat greke bëjnë me dije se autori ka marrë thikën në kuzhinë dhe e ka qëlluar në gjoks dhe duar.

Po ashtu, bëhet me dije se autori prej kohësh kishte probleme psikologjikem, gjithashtu ishte përdorues i lëndëve narkotike. Ai ndodhet në burg, ndërsa policia në banesë gjeti armë gjahu, kartë banke, që sipas policisë, mbante paratë që autori përdorte për të paguar drogën.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button