Show-Biz

Pozon para koncertit, Melinda Ademi aspak modeste: “Jam e bukur, por e çmendur”

Këngëtarja Melinda Ademi i është rikthyer punës më fuqishëm se kurrë. Ajo këtë e tregon mes postimeve në Instagram, por jo vetëm kaq. Teksa tregon se po punon, Melinda nxjerr në pah edhe format bombastike.

Në postimin e fundit në Instagram, këngëtarja kosovare ka pozuar provokuese, ndërsa shkruan “Jam e bukur por e çmendur”.

Veshja e saj duket se ishte për koncerte, dhe kështu e merr me të mira veten këngëtarja.

Kujtojmë se ajo ka publikuar këngën e fundit, një bashkëpunim me Gjikon dhe Nora Istrefi. Kënga “Ay Caramba”, ka marrë shumë komente positive.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button