Lajme

Lufta anti- Covid, Rama jep lajmin e mirë: Këtë muaj mund të vaksinohen të gjithë grupmoshat

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm në facebook e ka nisur me një lajm shumë të mirë, lidhur me luftën kundër Covid-19 që ka nisur prej 1 viti e gjysmë. Me një video ku tregon qendrat e vaksinimit, kreu i qeverisë lajmëron se këtë muaj mund të marrin dozën kundër Covid të gjithë grupmoshat.

MIRËMËNGJES

dhe me ftesën që të shfrytëzoni muajin e hapur të vaksinimit për të gjitha moshat, ju uroj një ditë të mbarë ”, shkruan Rama në Facebook.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button