Lajme

Ky lëng bën mrekulli për heqjen e dhjamit në zonën e barkut

Ju mund të jeni në gjendje të humbisni peshë në pjesë të ndryshme të trupit por yndyra në pjesën e barkut është ajo më e vështira.

Ka një pije natyrale e cila luan një rol kyç në tretjen e dhjamit në zonën e barkut.

Ajo përmban 5-6 përbërës të thjeshtë dhe shumë të zakonshëm që duhet të keni në frigoriferin tuaj, nëse jo në dyqanin tuaj afër lagjes.

Kjo pije përmban kastraveca, majdanoz, lëng limoni, xhinxher dhe lëng aloe vera, dhe nëse konsumohet para gjumit, mund të përshpejtojë metabolizmin tuaj gjatë atyre orëve të ngadalshme të metabolizmit gjatë natës.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button