Show-Biz

Ndjekësi e pyet nëse është beqare, Nevina Shtylla i dërgon foton me të dashurin

Një nga vajzat më të bukura dhe të preferuara të televizionit shqiptar, Nevina Shtylla, është pyetur nga ndjekësit për jetën e saj private. Përmes ask në story, ish- missi mori pyetjen nëse vazhdon të jetë single.

Bukuroshja shqiptare ka gjetur mënyrën më të bukur për ti dhënë përgjigjen. “Po”, shkruan ajo, ndërsa publikon foton me të dashurin e saj. Kujtojmë se ky i fundit është jurist dhe aspak i njohur për publikun shqiptar.

Ajo gjithashtu mori pyetjen se kur do martohesh, pyetje që Nevina iu përgjigj me humor. “Pas teje e kam radhën”.

Nevina ndonëse është shumë e fshehtë për jetën personale, nuk e ka fshehur kurrë faktin që ëhstë në një lidhje.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button