Lajme

Shtëllunga tymi dhe flakë, përfshihet nga zjarri makina në Qafë-Thanë

Një makinë është përfshirë nga flakët në Qafë-Thanë. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më herët.

Siç shihet edhe nga pamjet e publikuara nga LSA, mjeti, i cili është totalisht në flakë ndodhet në anë të rrugës, ndërkohë që mjetet e tjera vijojnë të qarkullojnë.

Deri më tani nuk dihen shkaqet e ngjarjes në fjalë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button