Lajme

E zë poshtë depozita e ujit, humb jetën 54-

Një ditë më parë në zonën e Kasharit, në Tiranë, një grua ka humbur jetën tragjikisht.

Policia njofton se një 54-vjeçare ka ndërruar jetë pasi është rrëzuar aksidentalisht nga kati i dytë i banesës dhe e ka zënë poshtë depozita e ujit.

Më datë 10.08.2021, në Kodër-Mëzes, Kashar, në katin e dytë të banesës aksidentalisht është rrëzuar dhe e ka zënë poshtë depozita e ujit dhe për pasojë ka ndërruar jetë shtetasja N. H., 54 vjeçe”, thuhet në njoftimin e policisë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button