Show-Biz

Greg Rama feston 31-vjetorin, ndan foton e veçantë nga fëmijëria

Në familjen e kryeministrit Edi Rama sot ka festë. Djali i tij i madh, Gregu sot feston ditëlindjen dhe mbush 31 vjeç.

Në këtë ditë të veçantë ai ka postuar një foto nga fëmijëria, ndërsa me nota humori ngre pyetjen epike:

Sot mu kujtua ai pasazhi i cuditshem qe me pat thene dikush per 20 vjetor: Tani ti je 20 dhe jeta te therret…Po kur mbush 31 mes pandemise globale ca thot jeta…? Apo hajt se folim”, shkruan Greg Rama në rrjetet sociale.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button