Lajme

Aksidentohen dy makina në aksin Lezhë- Milot, njëra makinë doli nga rruga, shpëtojnë mirë shoferët

Dy makina janë aksidentuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin Lezhë- Milot. Informacionet e para kanë treguar se makinat janë shkatërruar totalisht në pjesën e përparme e për pasojë të shpejtësisë, njëra ka dalë nga rruga, tjetra është përmbysur.

Fatmirësisht nuk ka viktima dhe gjendja e personave në makinë është e mirë, jashtë rrezikut për jetën. Policia ka treguar se aksidenti ka ndodhur pranë kryqëzimit të Spitenit, ndërsa policia po heton për zbardhjen e aksidentit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button