Lajme

Çmendet” shqiptari në Greqi, dhunon seksualisht ish- gruan në sy të djalit 4-vjeçar

Një burrë ka dhunuar dhe abuzuar seksualisht ish- gruan e tij. Kështu shkruajnë mediat greke, ndërsa bëhet me dije se ka qenë vetë e abuzuara që e ka denoncuar autorin. Ajo ka treguar se bashkëshorti i saj, emigrant shqiptar, ka hyrë në dhunë në banesën e saj, ku jetonte me djalin 4-vjeçar.

Mësohet se menjëherë pas denoncimit, policia ka arrestuar shqiptarin. Mediat shkruajnë se të dy ata ishin ndarë prej kohësh, dhe e abuzuara jetonte vetëm me të birin, ndërsa shqiptari larg tyre. Nuk dihen shkaqet që kanë çuar këtë të fundit në këtë veprim munstruoz.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button