Lajme

Vajza qëllon me armë zjarri gjatë dasmës në Prishtinë, zbraz një karikator të tërë

Një vajzë ka qëlluar me armë zjarri në një dasmë në Prishtinë.

Rasti ka ndodhur dje pasdite, ku policia në vendin e ngjarjes ka konfiskuar një armë me një karikator të zbrazët dhe katër gëzhoja.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt dhe e dyshuara lirohet.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button