Show-Biz

Shumë pak muaj nga lindja e fëmijës, Aurela Hoxha tregon trupin perfekt me bikini

Aurela Hoxhës iu desh më pak se 4 muaj që të rikthehet sërish në formë perfekte, pas lindjes. Ose ndoshta më shpejt! Modelja shqiptare e ka treguar këtë në postimin e fundit që ka bërë në Instagram, ku tregon format perfekte, ndërsa ka veshur bikini lejla.

Modelja mundi të ruante shtatëzaninë për 9 muaj, madje edhe lindjen.

Ajo e ka publikuar vonë faktin që është bërë nënë për herë të parë. Ajo jeton në Spanjë bashkë me bashëshortin e saj dhe ndoshta ka qenë kjo që ia ka bërë më të lehtë ta mbajë private.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button