Show-Biz

dhanë fund lidhjes, Melisa i dërgon një mesazh Andit: Gjëja më e dhimhshme…

Melisa dhe Andi i kanë dhënë fund lidhjes e kështu po përflitet pas postimeve të tyre që nuk lënë të kuptosh gjë tjetër.

Mbrëmjen e djeshmr Andi shpërndau një postim, ku thuhej “Lidhjet janë si xhami. Ndonjëherë është më mirë ta lësh të thyer, se sa të lëndosh veten duke u munduar ta rregullosh”.

Ndërkohë, një postim tjetër nga Melisa la të kuptohet se arsyeja e ndarjes ka qenë mungesa e dashurisë nga ana e Andit.

Ish-konkurrentja e “Përputhen” ka vazhduar me thumbat duke bërë edhe një postim ku shprehet se është e dhimbshme që e ka dashur aq shumë Andin sa ka harruar që edhe ajo është speciale.

“Gjeja me e dhimbshme eshte te humbesh veten ne procesin e te dashuruarit dike aq shume sa te harrosh qe ti je gjithashtu speciale”.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button