Show-Biz

U kritikua pse e mbajti shtatëzaninë e fshehtë, Aurela Hoxha i tregon vendin ndjekësit

Aurela Hoxha është bërë nënë për të parë dhe ky lajm erdhi papritur. As nuk u kuptua që ishte në një pritje të ëmbël, ajo vetëm postoi një ditë të bukur fotot e fëmijës.

Por ky veprim i modeles ka marrë shumë kritika. Njëri prej tyre ia bëri këtë pyetje në InstagramStory, pyetje së cilës Aurela i kushtoi shumë rëndësi. “Pse e mbajte të fshehtë shtatzëninë?”, pyet ndjekësi. “Të mos e publikosh në Instagram do të thotë ta mbash të fshehtë? Unë nuk e shoh kështu”, u përgjigj modelja.

Ndërkohë, Aurela vazhdon ta mbajë të fshehtë fytyrën e djalit të saj.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button