Show-Biz

U nda nga Stela, Çimi kapet mat duke puthur në buzë dy ish-konkurrentet e “Për’puthen”

Disa video të ish-konkurrentëve të “Përputhen 40” po habisin rrjetin dhe po shpërndahen me shpejtësi.

Siç është mësuar Çimi I ka dhënë fund lidhjes me Stelën me të cilën dolën çift nga emsioni dhe në një video LIVE në Instagram ku flisnin me Linditën ai ndodhej në plazh me Gilbërtën të cilës i rrëmbeu një puthje në buzë papritur, por duket se asaj i shijoj dhe e mori me mjaft sportivitet si të ishtë diçka normale.

Kujtojmë se edhe Gilberita i ka dhënë fund lidhjes me Ilirin dhe e ka konfirmuar së fundmi këtë në Instagram.

Gjithashtu Gilberta ka ndarë një video mbrëmjen e djeshmë në InstaStory ku në një darkë feste Çimi dhe Lindita shkëmbejnë puthje në buzë sikur të kishin një lidhje më njëri-tjetrin.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button