Show-Biz

Poza me barkun e rrumbullakosur, Marina Vjollca nuk ndalet, publikon foto të reja

Marina Vjollca është shtatëzanë dhe këtë e konfirmoi vetë moderatorja disa ditë më parë. Disa orë më parë, 30-vjeçarja publikoi foto të reja nga “fotoshooting” që ka bërë me barkun e rrumbullakosur.

E veshur me një fustan të bardhë, Marina ka ditur të mahnisë të gjithë.

Sa shume dashuri kemi marr fale urimeve tuaja???? Faleminderit nga zemra!????????Zoti ju bekofte!”, shkruan Marina Vjollca, ndërsa tregon se këtë postim e ka bërë për të falenderuar të gjithë miqtë dhe fansat për urimet.

Marina Vjollca prej 4 vitesh është martuar me reperin Kosovar, Ghetoar Selimi.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button