Lajme

Dajt, makina del nga rruga dhe bie nga disa metra lartësi, 2 të plagosur

Një aksident i rëndë është regjistruar pak momente më parë, në afërsi të Dajtit.

Mësohet se një makinë ka rënë nga lartësia.

Nga raportimet e deritanishme thuhet se kanë mbetur të plagosur një vajzë e një djalë.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe pritet që të ketë një version zyrtar të aksidentit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button