Show-Biz

Tea nuk e fsheh më, publikon foto me të dashurin

Tea Trifoni e ka çuar lidhjen në një fazë tjetër, nuk e mban më të dashurin të fshehur. Në një postim në Instagram, ish- konkurrentja e “Përputhen” ka publikuar një moment nga pushimet, teksa qëndron pranë të dashurit të saj. Teksa publikon një kolazh fotosh nga vera e këtij viti, Tea të fundit ka vendosur foton me personin që e ka shoqëruar.

Fytyrën ia ka bërë blur, duke qëndruar akoma pak misterioze apo fanatike ndaj publikimit të djalit që do. Kjo vjen pas ndarjes nga Bearti që e ka mësuar atë që ta mbajë lidhjen sa më private. Kujtojmë se pas ndarjes nga ish- konkurrenti, e lëndoi atë, duke bërë që të kalojë shumë momente të vështira.

Kujtojmë se ajo krijoi shumë famë pasi u kuptua që lidhja me Andin është shumë false. Ndërkohë, për shumë gjatë u sulmua dhe kritikua nga fansat.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button