Show-Biz

Juli ironizon vajzat e reja të ‘Për’puthen”: S’i nuk tha njëra jam njeri për shtëpi

Hyrja e vajzës së dytë konkurrente në “Përputhen3” bëri bujë të madhe për karakterin e fortë që shfaqi dhe mënyrën troç të të thënurit të gjërave. Arlinda Nezha shprehu pëlqimin e saj që në hyrje të programit për Albin e në të njejtën kohë shprehu antipati për Julin, kjo për shkak të paraqitjes së jashtme, moshës dhe mënyrës së të folurit.

Arlinda u prezantua edhe nëpër rrjetet sociale, ku përveç komenteve të fansave, nuk munguan as komentet e ish-konkurrentëve të sezonit të kaluar.

Në fakt, rasti konkret është për Julin, ish-konkurrentin e Përputhen2, i cili është shumë aktiv në rrjetet sociale. Ai është një ndjekës i rregullt i programit dhe shpesh ndërhyn duke dhënë mendimin e tij nëpërmjet komenteve.

Si nuk doli njera te thote “une jam njeri per shtepi, sdi shume gjera por dua dike te dua e te me doje”, ironizoi ajo në postimin e bërë në faqen e Përputhen.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button