Lajme

Basha u largua nga dera e pasme e Kuvendit, shmang Berishën, ja kush i qëndron pranë

Pas përfundimit të seancës së parë parlamentare, kryedemokrati Lulzim Basha ka dalë nga dera e pasme e Kuvendit, duke u përpjekur të shmangë simpatizantët e PD-së dhe Sali Berishën i cili doli nga dera kryesore për t’u përshëndetur me mbështetësit e tij.

Ndërsa Basha shoqërohej nga deputetë të tjerë të PD konkretisht, Ervin Salianji, Markgjokaj dhe Gazment Bardhi, të cilët siç duket kanë zgjedhur të mbajnë anën e tij.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button