Lajme

Drejtonin makinën në gjendje të dehur, policia arreston 8 shoferët “rebelë” në Tiranë

Policia rrugore në Tiranë ka bërë të mundur arrestimin e 8 shoferëve që qarkullonin në gjendje të dehur. Sipas policisë, shtetasit u arrestuan në flagrancë.

Specialistët e Qarkullimit Rrugor bënë arrestimin në flagrancë i shtetasve: O. Xh., 30 vjeç, D. Ç., 33 vjeç, G. Ç., 53 vjeç, R. O., 26 vjeç, E. D., 44 vjeç, P. K., 50 vjeç, A. I., 61 vjeç dhe S. K., 27 vjeç, pasi u kapën duke drejtuar mjetet përkatëse në gjendje të dehur. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme”, njofton policia.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button