Lajme

Moti keq përmbyt rrugët në Kukës, rrëshqitja e dherave bllokon rrugët nacionale

Prej ditësh Kukësi është përfshirë nga reshje të dendura shiu, që për pasojë kanë shkaktuar shumë probleme. Mësohet se rrugët janë përmbytur, duke nxjerrë probleme për këmbësorët por edhe për mjetet.

Po ashtu, bëhet me dije se uji po vërshon në rrugë kryesore dhe të brendshme të qytetit, duke sjellë probleme në qarkullim. Probleme janë shfaqur gjithashtu edhe në rrugët nacionale nga rrëshqitja e dherave dhe gurëve.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button