Lajme

Shuhet zjarri në fshatin Trevllazër në Vlorë

Zjarri që kishte përfshirë Vlorën një natë më parë është shuar, është bërë i mundur neutralizimi i vatrës së zjarrit të rënë në fshatin Trevllazër në Vlorë.

Nga flakët bëhet me dije se janë djegur shkurre dhe disa ullishte që ndodheshin përreth.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button